Eğlencenin sihirli kutusu
  • Telefon

    +90 553 178 12 60

  • Mail Adresimiz

    info@bandorabando.com

  • İletişime Geç
 Bandora Bando Sizin İçin Neler Sunuyor?

Bandora Bando Sizin İçin Neler Sunuyor?

Bandora Bando, Ankara’da hizmet veren en iyi bandolardan biridir. Ayrıca Türkiye’nin her yerine giderek sizi ve sevdiklerinizi eğlendirir! Genç ve eğitimli müzisyenlerimizden oluşan bando takımımız her organizasyonda kusursuz bir performans sunar.

Sıradışı, eğlenceli ve keyifli showlarımız, davul / perküsyon showları, enstrümantal solo, dini tasavvuf müzik ekibimiz ile birçok etkinlikte bulunuyoruz. Düğünden kurumsal etkinliklere kadar her etkinlik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bandora Bando’nun Farklılıkları Nedir?

Son yıllarda bando takımlarının sayısı her geçen gün artıyor. Rağbetin fazla olması sayesinde müzikle ilgisi olmayan şirketler de bando kiralama işine girmiş durumdadır. Ankara bando kiralama alanında onlarca şirket görebilirsiniz. Bu durum Türkiye geneli içinde aynıdır. Bandora Bando ekibinin tamamı deneyimli ve akademik kariyere sahip olan müzisyenlerden oluşmaktadır.

Bandora Bando açılış, kokteyl, sünnet düğünü, nişan, seminer, davet ve düğün bandosu olarak eğlenceyi zirveye çıkartır! Geniş repertuvar, hizmet öncesi ve sonrası sık sık iletişim, özel konseptler ve tasarım kıyafetlerle sizin tarzınızı yansıtıyoruz!

Hayalini kurduğunuz etkinliklerde doyasıya eğlence ve sınırsız müzik olmazsa olmazlardan biridir. Ayrıca Bandora Bando doğum günü bandosu veya açılış bandosu olarak hizmet verdiğinde daha çok seçenek sunar. Maskot bando veya temaya uygun animasyon karakterleri ile eğlencenin dozunu arttırır!

Bandora Bando Hangi Etkinliklerde Hizmet Veriyor?

Bandora Bando başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her noktasında hizmet verebilir. Gelin, sunduğumuz hizmetleri birlikte inceleyelim!

Düğün Bandosu

Kapalı mekan, açık hava, kır düğünü vb. farklı yerler için düğün bandosu hizmeti veriyoruz. Ankara düğün bandosu ve diğer şehirlerde enstrüman, parça, konsept ve müzisyen sayısını siz belirleyebilirsiniz.

Gelin Alma Bandosu

Ankara gelin alma bando takımı hizmetimizle kız evinde festival tadında bir eğlence sunuyoruz. Dilerseniz ev içinde, bahçede veya sokakta müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Kurumsal Etkinlikler

Seminer, lansman, kongre, belediye törenleri, Milli Bayramlar ve çok daha fazlası için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Maskot bando takımı veya şık bando takımlarımız ile farklı konseptlere uyum sağlıyoruz!

Açılış

Yeni mağaza, dükkan, restoran vb. her açılış için Bandora Bando’yu tercih edebilirsiniz. Firmanızın logolu kıyafetleri ile tanıtım gücünü daha çok katlayabilirsiniz! İşlek caddeler, sokaklar, AVM veya pasajlarda açacağınız yeni bir iş için üstün reklam fırsatı sağlıyoruz!

Doğum Günleri

Çocuklarınızın doğum gününde maskot bando takımı hizmetimizle eğlenceyi iki katına çıkartıyoruz! Ayrıca yetişkinler için her şarkının bando coverları ve yüksek performansımız sayesinde unutulmaz bir gün sağlıyoruz.

Özel Günler

Kına, nişan, mezuniyet töreni, sünnet düğünü, evlilik teklifi gibi her özel gününüzde şölen tadında bir müzik keyfi sunuyoruz! Siz de duygusal parçalarla dans edebilir veya hareketli şarkılarla coşku ve neşenin tadını çıkarabilirsiniz.

Duo Trio Ekipleri

Düğün, kongre, seminer, kokteyl ve davet gibi farklı organizasyonlarınıza duo trio ekiplerimizle eşlik ediyoruz. 2 – 3 kişilik ekiplerimiz hafif müzikler ile kapalı ve açık havada müzik dinletisi sunuyor.

Balkan Bandosu

Ankara balkan bandosu kiralama için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Vurmalı ve üflemeli çalgılarımız ile karnaval tadında bir müzik keyfi sunuyoruz. Zengin repertuvarımız, kaliteli enstrümanlarımız ve şık kıyafetlerimizle Balkan Bandosu konusunda son derece iddialıyız!

Davul Show

Davul Show hizmetimizle düğün gününüzü şenlendiriyoruz! Profesyonel davulculardan oluşan ekibimiz ritim showlar ve parça eşlikleri ile yüksek dozda eğlence sağlıyor! Ayrıca gelin ve damat da davul çalarak unutulmaz anlara imza atabilir!

Neden Bandora Bando’yu Tercih Etmeliyim?

Ankara düğün bandosu ve diğer bando takımları için araştırmaya başladıysanız, birçok firmayı görmüşsünüzdür. Bu firmaların birçoğu yeni olmakla birlikte vaat ettikleri performansı sunmayabilir. Bandora Bando yedi yılı aşkın süredir, Ankara bando takımı olarak hizmet vermektedir.

Bandora Bando’nun en önemli prensibi müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bugüne kadar Türkiye içinde sunduğumuz hizmetler, bu durumun en önemli göstergesidir.

Uygun fiyatlarla her bütçeye hitap eden bando kiralama hizmetimiz sorunsuz bir eğlence sunar. Hizmet öncesinde bizimle iletişime geçerek tüm isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bando takımımız isteklerinize uygun şekilde maksimum eğlence vaadini yerine getirir!

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir