Eğlencenin sihirli kutusu
  • Telefon

    +90 553 178 12 60

  • Mail Adresimiz

    info@bandorabando.com

  • İletişime Geç
 Düğün Bando Hizmeti Nasıl Alınır?

Düğün Bando Hizmeti Nasıl Alınır?

Düğün bando hizmeti sıradanlıktan kurtulmak isteyen çiftler için harika bir seçimdir! Bando kiralama hizmeti birçok insan için yabancı gelse de herkes doyasıya müzik keyfi yaşar. Özel enstrümanlarımız açık ve kapalı havada yüksek ses sağlamaktadır. Bu sayede kalabalık gruplar ve büyük alanlarda bile herkes müziğin ritmine kapılır!

Bandora Bando düğün bandosu kiralama alanında yenilikçi ve sıradışı gösterileriyle öncü konuma gelmiştir. Bunun en büyük sebepleri ise genç ve dinamik müzisyen kadrosu, zengin repertuvar, özel konseptler ve tasarım kıyafetlerdir. Gelin ve damadın hayalindeki düğün tarzına uygun onlarca farklı tasarım kıyafetlerimiz vardır.

Düğün Bandosu Kiralama Nedir?

Düğün bandosu kiralama hizmeti gelin ve damadın mekana giriş anından başlar. Ayrıca özel istekler doğrultusunda misafir karşılama bandosu olarak da hizmet verebiliriz. Gelin ve damat salona girdiğinde bando ekibi neşeli ve eğlenceli şarkılarını çalmaya devam eder. Bu sırada gelin – damat ve diğer misafirler sahnede doyasıya eğlence yaşayacaktır!

Ankara düğün bandosu kiralama imkanımız en fazla tercih edilen hizmetimizdir. Özel günlerinde yenilik isteyen genç çiftler, bu yorucu günde eşsiz bir müzik keyfi yaşar. Ayrıca davetliler bando cover şarkılarla oyun havası oynayabilir, hafif müziklerle dinlenebilir veya Balkan şarkıları ile yöresel ezgilerin tadını çıkarır.

Bandora Bando ailesi düğünler için farklı enstrüman ve müzisyen sayısıyla hizmet vermektedir. Tuba, saksafon, trombon, trompet, asma davul, bando davulu, trampet ve klarnet olmak üzere sekiz farklı enstrümanımız bulunur. Enstrüman sayısı çoğaltılabilir veya sadece birkaç enstrümanla düğün bandosu ekibi kurulabilir.

Düğün Bandosu Nasıl Kiralanır?

Ankara düğün bandosu kiralamak için web sitemizde bulunan iletişim kısmından irtibat kurabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’nin her noktasında düğün bandosu hizmeti de sunuyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde gün ve saati mutlaka belirtmelisiniz. Bu sayede randevunuzu oluşturabiliriz.

Bandora Bando ile düğün öncesi ve sonrasında her zaman iletişime geçebilirsiniz. Düğün öncesi iletişiminizde enstrüman seçimi, müzisyen sayısı, şarkı seçimi ve konseptle ilgili son kararları birlikte verebiliriz.

Gelin Alma Bandosu Nedir?

Düğün bandosu kiralama tercih eden çiftlerimiz gelin alma bandosu ile birlikte bir paket oluşturabilir. Gelin alma bandosu hizmetimizde kız evinin önünde, sokağında, bahçesinde veya ev içinde eşsiz şarkılarımız çalmaya başlar. Gelin hanım aşağıya indiğinde daha hareketli parçalar ile karnaval tadında bir müzik ziyafeti devam eder!

 

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir