Açılışlar

Yeni bir mağaza, restoran, kafe veya iş yeri açmak hayatınız için dönüm noktasıdır. Doğru hamlelerle yeni işinizi duyurmanız, kısa sürede popüler olmanızı sağlayacaktır. Günümüzde birçok kurumsal ve yerel firma açılışlarında Ankara bando takımı kiralamayı tercih ediyor. Pek çok insan için bu yenilik, unutulmaz bir reklama dönüşüyor!

Tüm semtin duyabileceği ahenkli ve güzel melodilerle siz de harika bir başlangıç yapabilirsiniz! Açılış bandosu diğer firmalardan bir adım öne geçmenizi sağlar. Bando takımı iş yerinizin önünde veya sokaklarda sadece müziğin sesini duyurmaz. İş yerinizin reklam ve pazarlamasını da yapar. 

açılış bandosu

Açılışta Bando Takımı Kiralamak Nasıl Bir Reklam Yapar?

Farklı sektörden mağaza, iş yeri, dükkan veya restoran açılışlarında pek çok uygulama klasik haline gelmiştir. Balonlar, yüksek sesli pop şarkıları ve küçük ikramlar artık albenisini kaybetmiş durumdadır. Açılış bandosu ise milyonlarca insan için bir farklılık sağlar. Bandora Bando açılış bandosu spesifik showları, kusursuz ezgileri ve özel tasarım kıyafetleri ile her zaman hatırlanmayı başarmıştır.

Açtığınız mekanın konseptine göre bando takımı da özel tasarım kıyafetleriyle hazırlanır. Bu sayede mükemmel bir uyumluluk sağlanmaktadır. Bando takımının muhteşem ritmi ve parçalarıyla semtinizde unutulmaz olabilirsiniz.

Açılış sırasında daha fazla dikkat çekmek için maskot temalı konseptlerimiz de bulunuyor. Ancak siz her zaman sade ve şıklıktan yanaysanız, klasik ama hoş kıyafetlerimizle açılışı şenlendiriyoruz!

Açılış Bandosu Nasıl Kiralanır?

Bandora Bando açılış bandosu kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz! Türkiye’nin farklı şehirlerine gelen müzisyenlerimizle, her yerde fark yaratmaya hazırız! Bizimle iletişime geçtiğinizde organizasyon saati ve gününü belirtmeniz yeterli olacaktır. Şu konulara beraber karar verebiliriz:

·        Enstrüman seçimi (saksafon, tuba, trombon, asma davul, saksafon, klarnet, trampet vb.)

·        Müzisyen sayısı ( 3 – 30 kişilik müzisyen ekibimiz bulunuyor)

·        Müzik Türü (Balkan, Türkçe Pop, Caz, oyun havası, Türk Halk Müziği ve fazlası)

·        Parça listesi ( Sizin tercih ettiğiniz müzikler ve geniş repertuvarımızla hizmet veriyoruz)

·        Özel parçalar (Sizin için anlamlı olan her şarkıyı bizimle paylaşabilirsiniz)

·        Konsept Seçimi (Açılışın atmosferine uygun özel kıyafetler)

Tüm konular için bizimle yüz yüze veya telefonla iletişime geçebilirsiniz. Her şeyin kusursuz olması için organizasyon öncesi genel toplantı yapıyoruz.