Duo Trio Ekipleri

Duo Trio ekipleri özel günlerinizde hafif müzikler ile etkinliğinizi güzelleştirecektir. Klasik müzik, Caz ve Blues, Latin, İspanyol ve Türkçe müzikler ile etkinliğinizi unutulmaz bir hatıraya dönüştürebilirsiniz. Bandora Bando duo trio ekipleri sergi, davet, kokteyl, düğün, seminer vb. birçok etkinlikte kusursuz ezgileriyle bir müzik ziyafeti sunar!

duo trio dugun ekipleri

Duo Trio Ekipleri Kimlerden Oluşur?

Bandora Bando çatısı altında çalışan her bir müzisyen akademik kariyerini yapmıştır. Dolayısıyla enstrümanına oldukça hakimdir ve geniş bir repertuvarları bulunur. Özel günlerinizde planladığınız etkinliğe göre Bandora Bando özel konseptlerle her zaman yanınızda olur!

Duo Trio ekipleri keman, viyolensel, yan flüt, akordeon, gitar ve çello ile sanatlarını icra eder. Aynı zamanda saksafon, trompet gibi enstrümanlar da kullanılabilir. Burada önemli olan sizin hayal ettiğiniz etkinliktir. Sizin seçimlerinize ve etkinliğinize uygun duo trio ekiplerimizi oluşturuyoruz.

Duo Trio Ekibi Hangi Etkinliklerde Dikkat Çeker?

Duo Trio ekipleri bir karşılama orkestrası veya hafif müzik dinletileri için tercih ediliyor. Düğünden seminere kadar pek çok etkinlikte duo trio ekibi kiralama avantajından faydalanabilirsiniz.

Duo ekibi iki kişiden oluşurken trio ekipleri üç kişiden oluşmaktadır. Siz hayalinizdeki enstrümanlara karar verdikten sonra repertuvarımızı beraber seçebiliriz. Repertuvarımız çok geniştir ve sevilen parçalar herkesin dikkatini çeker. Ancak sizin organizasyonunuz için özel parçalar listesi de oluşturabiliriz. Duo trio ekiplerimizde kadın ve erkek müzisyen seçimi de tamamen size aittir.
Duo trio ekibi Ankara ve özellikle büyük şehirlerde dikkat çekmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Ayrıca karşılama ve mola anında duyulan hafif ezgiler, organizasyonun daha verimli geçmesini sağlar. 

Bandora Bando Hangi Hizmetleri Sunabilir?

Bandora Bando, sizlerden gelen talepler doğrultusunda her etkinlik ve organizasyonda Ankara bando takımı ile görev alabilir. Aşağıda Bandora Bando’nun sunduğu hizmetlere göz atabilirsiniz. Ayrıca sitemizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır.

·        Milli Bayramlar

·        Mağaza, AVM, Restoran, Dükkan, Cafe vb. açılışlar

·        Düğün ve Sünnet düğünü,

·        Kokteyl, Parti ve Davetler

·        Kına ve Nişan

·        Mezuniyet Töreni

·        Gelin Alma Bandosu

·        Spor Kulüpleri

·        Belediye Etkinlikleri